Kvalitní pokládky koberců

Pokládka koberců Ostrava | pokládání podlahových krytinKontaktujte nás

 1. Zeptejte se
 2. Spočítáme
 3. Odpovíme

Pokládka koberců Česká republika

Středočeský kraj

Jihomoravský kraj

Moravskoslezský kraj 

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihočeský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

 

 Koupí nového koberce obvykle chceme realizovat naši představu o vysoce dekorační podlahové krytině, která bude po dlouhá léta plnit svoji estetickou i praktickou funkci v kvalitě, deklarované výrobcem koberce. Aby tomu tak skutečně bylo, je nedílnou součástí pořízení koberce jeho odborná pokládka.

Koberce Ostrava - odborná pokládka koberců v Ostravě a okolí

Pokládání koberců Ostrava Jste z města Ostrava nebo z okolí Ostravy a uvažujete o výměně starých koberců za nové ? Koupili jste v Ostravě byt nebo dům a přejete si dodat a odborně položit koberce vhodné pro Vámi zamýšlené použití ? Využijte služeb Koberce Ostrava a Pokládka koberců Ostrava našeho podlahářství Ekomplex.

Podlaháři Ostrava nabízejí komplexní profesionální službu Koberce Ostrava, související s pořízením, dovozem a odbornou pokládkou koberců zákazníkům v Ostravě a v okolí Ostravy.

Naši podlaháři mají mnoho let zkušeností s pokládkou koberců desítek výrobců a prodejců v Ostravě a dobře znají jejich vlastnosti, životnost a vhodnost k použití do různých prostředí a podmínek.

Naším cílem je spokojený zákazník a jeho dobré reference, proto dbáme na vysokou kvalitu podlahářských služeb, příznivé ceny prací a rychlé dodací lhůty. Jsme si vědomí, že nejsme jedinou podlahářskou firmou působící na území města Ostravy a že jen dobré reference našich zákazníků povedou k úspěchu firmy a dalším spokojeným zákazníkům.Pokládání koberců Ostrava a okolí

Mapa
Podlahářské služby pro město Ostrava a okolní obce zajišťuje podlahářství

ABC - PARKET Ostrava s.r.o.

Administativní sídlo:
Vršovců 1155/1, Ostrava, Mariánské Hory a Hulváky
IČ: 25367714


Provozovna: Ostrava


Telefony

Služba Pokládání koberců Ostrava zahrnuje zejména :

 1. Odborné konzultace a pomoc při výběru koberců
 2. Přesné změření místností určených pro pokládku koberců
 3. Bezplatné vypracování cenové nabídky na dodání koberců a jejich pokládku
 4. Uzavření smlouvy o dílo na objednané podlahářské práce
 5. Dovoz vybraných koberců ze skladu k zákazníkovi
 6. Demontáž a ekologická likvidace starých koberců
 7. Příprava podkladu pod koberce - nivelace, broušení apod.
 8. Odborná pokládka nových koberců a podlahových krytin
 9. Zalištování koberců a instalace přechodových lišt
 10. Úklid místností před předáním zákazníkovi
 11. Předání místností s položenými koberci zákazníkovi

Pokládání koberců Ostrava zahrnuje odbornou pokládku všech druhů koberců a podlahových krytin :

 • Pokládání bytových koberců Ostrava - pokládka koberců v bytech a bytových domech
 • Pokládání kancelářských koberců Ostrava - pokládka koberců v komerčních prostorách kancelářského typu
 • Pokládání zátěžových koberců Ostrava - pokládka koberců v objektech se silným provozem
 • Pokládání linolea Ostrava - pokládka přírodní podlahoviny linoleum různých výrobců 
 • Pokládání PVC podlah Ostrava - pokládka vinylových podlahových krytin v pásech i lamelách

Provádíme pokládání koberců z přírodních i syntetických materiálů, na jakékoli druhy podlah, v jakémkoli prostředí. Vždy doporučíme výběr nejvhodnější podlahové krytiny podle daného prostředí a zamýšleného způsobu používání. Pokládku koberce provedeme způsobem doporučeným výrobcem daného koberce, je-li to potřeba, tak i včetně přípravy podkladu pod kobercem.


Kdekoli v Ostravě a v okolí Ostravy Vám profesionálně, kvalitně, rychle a levně provedeme odbornou pokládku koberců.

 Poptávka na pokládání koberců Ostrava

 Objednat pokládku koberců - poslat poptávku na pokládku koberců

 


 Cenová nabídka na pokládání koberců rychle a pohodlně ...

 Zpracujeme pro Vás nezávaznou cenovou nabídku pokládky koberce, o kterou si můžete právě teď pohodlně z domu požádat vyplněním poptávkového formuláře.

 pokládání koberců Ostrava

V klidu a pohodlí Vašeho domova posoudíte naši nabídku, případně ji můžete srovnat s nabídkami konkurence. Bude-li Vám plně vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku na pokládku Vašeho nového koberce / podlahové krytiny. 

Jste-li rozhodnutí využít našich služeb, můžete si rovnou objednat návštěvu našeho podlaháře, který na místě provede rozměření a vypracování cenové nabídky. 


  Kontaktujte naše podlaháře Ostrava a pošlete nám žádost o nabídku zdarmaChci nabídku na cenu pokládky koberce

 


Proč je výběr a pokládání koberců rozumnější svěřit podlahářům

Přejete si, aby koberec, který jste si v Ostravě vybrali v katalogu renomovaného prodejce, opravdu plnil 100% všechny funkce a měl ty vlastnosti, které výrobce uvádí ? Nezapomeňte, že zásadní vliv na užitné a estetické vlastnosti každého koberce má správně dodržený technologický postup pokládky koberce. Velmi důležité je také to, aby vybraný koberec byl skutečně vhodný do podmínek našeho interiéru a byl určen k používání, jemuž bude dlouhodobě vystaven. 

Pokládání koberce v Ostravě svěřte odborníkůmSprávné posouzení vhodnosti koberce, jakož i jeho odborná pokládka, úzce souvisí se zkušenostmi toho, kdo koberec vybírá a pokládá. Ne každý má s koberci dostatek zkušeností s pokládkou koberců a jejich výběrem. Nezanedbatelným rizikem je i slepá důvěra zákazníka v tvrzení prodejce, pro něhož může ziskový prodej nekvalitního či pro dané účely nevhodného koberce znamenat vyšší motivaci, než je spokojenost jeho zákazníka s dodaným výrobkem, což odpovídá zkušenostem našich podlahářů s některými prodejci koberců v Ostravě.

Rozhodnutí o tom, zda zákazník konzultuje výběr koberce v Ostravě s nezávislým odborníkem na podlahové krytiny, je na zákazníkovi samotném. Přeje-li si mít zákazník jistotu, že zakoupený koberec bude skutečně odpovídat jeho představám, a tyto vlastnosti si uchová po dobu delší než příliš krátkou, pak doporučujeme konzultovat výběr koberce s odborným podlahářem. Dále pak přenechat pokládání koberců podlahářským specialistům. 

V tomto všem Vám budou nápomocni podlaháři Ekomplex z naší pobočky Podlahy Ostrava


Podlaháři Ostrava nabízejí také další podlahářské služby

Naši podlaháři z pobočky Podlahy Ostrava nabízejí kromě služby Pokládka koberců Ostrava ucelený sortiment dalších podlahářských služeb v Ostravě a v okolí Ostravy. Zaměřujeme se na prodej, pokládání, realizaci a renovace obvyklých druhů podlah se zaměřením na kvalitu, osvědčené výrobce, nízké ceny a dlouhou životnost nabízených podlahových materiálů.

Ekomplex Ostrava - služby našich podlahářů v Ostravě

Pokládání podlah Ostrava - odborná pokládka podlah z nejrůznějších materiálů včetně dovozu nové podlahy a ekologické likvidace starých podlah kdekoli v Ostravě

Renovace podlah Ostrava - odborná renovace vykouzlí ze zašlé dřevěné podlahy nebo poškozené parketové podlahy jejich původní krásu a zachová punc starobylosti

Prodej podlah Ostrava  - dodáváme v Ostravě a okolí podlahy osvědčených výrobců

Kontaktujte podlahářství Ostrava